Ως ενεργό μέλος του ΣΒΣΕ (Σύνδεσμος Βιομηχανιών Στερεάς Ελλάδας), ο Πρόεδρος του Ομίλου SABO, κ. Δημήτρης Κοίλιαρης παρευρέθηκε στην εκδήλωση κοπής πίτας του Συνδέσμου που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024, στη Λιβαδειά.
![2024 New Year’s Pie Cutting of SVSE](https://static.wixstatic.com/media/e79368_e6e23d9fc9c649ddb4a6c9b9800ba323~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e79368_e6e23d9fc9c649ddb4a6c9b9800ba323~mv2.jpg)
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν σημαντικοί εκπρόσωποι της Πολιτικής Ηγεσίας και Tοπικοί Φορείς, όπως ο Υφυπουργός Εξωτερικών, αρμόδιος για θέματα οικονομικής διπλωματίας, κ. Κώστας Φραγκογιάννης, ο Πρόεδρος του ΣΒΣΕ κ. Πάνος Λώλος, ο Περιφερειάρχης και ο Αντιπεριφερειάρχης της Στερεάς Ελλάδας, κ. Φάνης Σπανός και κ. Γιώργος Κελαϊδίτης, καθώς και ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ευβοίας, κ. Ιωάννης Γεροντίτης.
Κατά τη διάρκεια της διοργάνωσης, τονίστηκε ιδιαίτερα η σημασία του ρόλου της βιομηχανίας στην προώθηση των ελληνικών εξαγωγών.
Διαβάστε περισσότερα εδώ!