Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την ένταξη της SABO S.A. στην πρωτοβουλία «ΕΛΛΑ - ΔΙΚΑ ΜΑΣ».
Η ένταξή μας στη σημαντική αυτή «οικογένεια» ελληνικών εταιρειών έχει ως απώτερο σκοπό την ενδυνάμωση των σχέσεων μεταξύ των επιχειρήσεων που διατηρούν το τρίπτυχο « Έδρα, Παραγωγή και Ιδιοκτησία» στην Ελλάδα και με τις δράσεις τους συμβάλλουν στην ανάπτυξη της εθνικής οικονομίας, της τοπικής κοινωνίας αλλά και των εν γένει συνεργατών τους.
Η ενίσχυση της επιχειρηματικότητας αποτελεί πυρήνα της στρατηγικής αλλά και αναπόσπαστο κομμάτι της φιλοσοφίας μας.
![](https://static.wixstatic.com/media/d5a536_58003d8888c0433d832d3f6049d406e4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d5a536_58003d8888c0433d832d3f6049d406e4~mv2.jpg)